Planinsko trčanje

Rajac Trail

Rajac Trail
Poslednja trka sezone u planinskom trčanju održala se na Rajcu 09. 10. 2021. PSK Mosor je bio najbrojnija ekipa na trci odakle se vraćamo sa medaljom koju je u ženskoj konkurenciji osvojila sjajna Ljiljana Krstić. Konkurencija je bila izuzetna u svim konkurencijama pa tako njen rezultat još više dobija na značaju. Raduje odličan plasman i našeg najmlađeg trkača Veljka Velimirovića koji je pored standarno dobrog Nemanje Ristovića uz Ljiljanu osvojio poene za naš tim u ekipnoj konkurenciji. Ostali standarno dobri. Teški vremenski uslovi obeležili su trku. Sve vreme je padala kiša pa je uz gusti maglu i klizavu stazu trka bila izuzetno naporna i za takmičare i za organizatore.

13. Stevica Blagojević
    Ekipno smo zauzeli poslednje 4. mesto od 4 ekipe koje su ostvarile plasman.
    Sezona iza nas nije bila rezultatski tako uspešna kako smo očekivali, ali je donela nekoliko pojedinačnih sjajnih rezultata a dobili smo i nekoliko novih trkača na koje se ozbiljno računa u narednim sezonama.
    U generalnom plasmanu za 2021. godinu ekipno smo zauzeli 4. mesto a pojedinačno Nela Lazarević je osvojila 4. a Nemanja Ristović 5. mesto.